Bart Weymeels – De nieuwe account manager van Benelux Scientific

Op donderdag 1 april 2021 is Bart Weymeels gestart bij Benelux Scientific, en dat is geen grap. Hij zal het sales team versterken in zijn functie als accountmanager. Daarbij wordt hij het aanspreekpunt voor onze klanten en dat in diverse sectoren zoals de kunststofsector, chemie, voeding, metaal, textiel, …

Voor  de start bij Benelux Scientific, heeft Bart Weymeels al tal van watertjes doorzwommen. Daarbij is hij steeds trouw gebleven aan de commerciële rol. De ervaring in bepaalde sectoren en tal van boeiende en innovatieve omgevingen , hebben Bart richting Benelux Scientific geduwd.

Wij zijn dan ook blij hem te mogen verwelkomen in ons team en met jullie te delen waarom hij zo goed in ons team past. Benieuwd? Lees zeker nog even door en bekijk de video hieronder.

Bart Weymeels: The sky is the limit

Bart noemt Benelux Scientific een omgeving van doeners. Hij kan zich vooral goed vinden in de no-nonsense stijl, waarbij de klant en de werknemers steeds centraal staan. De ondernemende spirit (en niet te vergeten de gemeenschappelijke passie voor de fiets), zijn dan ook de drijvende krachten om de top te bereiken. “The only way is up”, met deze woorden start Bart niet alleen aan de steile klim van de Koppenberg, maar neemt hij zijn rol als accountmanager ook heel serieus. “The Sky is the limit, en daar werken we alvast naar toe”,; aldus Bart Weymeels.

Ben je nieuwsgierig geworden naar het volledige verhaal van Bart? Bekijk de video hieronder. 

Voorstelling Bart Weymeels

Vragen voor Bart?

Bart is het nieuwe aanspreekpunt voor onze klanten. Met zijn expertise en ervaring staat hij je graag te woord. Wens je meer info of advies overrond een bepaald product of segment? Dan kan je hem steeds bereiken via mail of telefoon.

Heb jij vragen voor Bart of wens je een eerste contact? 

E-mail: bart.weymeels@benelux-scientific.com

Telefoon: +32 471 49 09 34

Gerelateerde berichten

Chemische analyse met de Phenom desktop SEM

Enkele maanden geleden kon u in onze blog over desktop SEM  “SEM in het bereik van ieder lab” kennis maken met de populaire Thermo Scientific Phenom desktop SEM en de technologische mogelijkheden die deze toestellen vandaag bieden. Als reactie hierop kregen we nogal wat vragen in verband met de mogelijkheden die de EDS (energie-dispersieve x-straal [...]

Thermo Scientific Phenom SEM user meeting Benelux

In samenwerking met Thermo Fisher Scientific organiseerde Benelux Scientific op 9 maart 2023 de eerste editie van de “Phenom SEM User Meeting Benelux”. Dit event vond plaats in hotel Mastbosch Breda, waar men kennis kon maken met de boeiende wereld van de desktop elektronenmicroscopie. Als gebruiker van de Phenom SEM blijft u op de hoogte [...]

Het parcours van Steve

Ken je Steve Bruers al? Nee? Nochtans is hij al een ‘ancien’, zoals we dat hier noemen. In oktober 2007 vervoegde hij het Benelux Scientific team, toen nog onder de naam Anatec. Ondertussen heeft Steve al 15 jaar trouwe dienst op de teller staan. Hoog tijd dus om hem beter te leren kennen! Hoe het [...]

mei 31, 2021